Nu,n-am uitat de blog, nici macar nu l-am sters( cum multi s-ar fi asteptat )......Am fost cu iepurasul in vacanta.I-am furat 2-3 poze , i-am desurubat urechile , am fost rea pana la capat si blanita ,acum ,ii tine de cald gatului .....Greu,tare greu a fost sa ma ridic din pat pana la birou , dar am ajuns ,totusi,sa va scriu.Putin cam tarziu insa , dar e bine si acum : "HRISTOS A INVIAT !"
Vine si postul..imediat.Putintica rabdare.
duminică, 4 mai 2008
HRISTOS A INVIAT!
Publicat de www.starbags.org la 04:07
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)

0 comentarii:
Trimiteți un comentariu