CLICK HERE FOR THOUSANDS OF FREE BLOGGER TEMPLATES »

duminică, 4 mai 2008

HRISTOS A INVIAT!

Nu,n-am uitat de blog, nici macar nu l-am sters( cum multi s-ar fi asteptat )......Am fost cu iepurasul in vacanta.I-am furat 2-3 poze , i-am desurubat urechile , am fost rea pana la capat si blanita ,acum ,ii tine de cald gatului .....Greu,tare greu a fost sa ma ridic din pat pana la birou , dar am ajuns ,totusi,sa va scriu.Putin cam tarziu insa , dar e bine si acum : "HRISTOS A INVIAT !"


Vine si postul..imediat.Putintica rabdare.

0 comentarii: